Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > STU7NF25
STU7NF25
STMicroelectronics
STU7NF25
STMicroelectronics
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Макс)
±20V
Технология
MOSFET (Metal Oxide)
Жеткізуші құрылғысының бумасы
I-PAK
Серия
STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs
420 mOhm @ 4A, 10V
Қуатты ажырату (макс.)
72W (Tc)
Қаптама
Tube
Пакет / корпус
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Басқа атаулар
STU7NF25-ND
Жұмыс температурасы
-55°C ~ 175°C (TJ)
Түрін орнату
Through Hole
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Кіру сыйымдылығы (Ciss) (Max) @ Vds
500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
16nC @ 10V
FET түрі
N-Channel
FET функциясы
Жетек кернеуі (Макс. Rds On, Min Rds On)
10V
Сигнал көзіне кернеу (Vdss)
250V
Толық сипаттамасы
N-Channel 250V 8A (Tc) 72W (Tc) Through Hole I-PAK
Ағымдағы - Үздіксіз ағызу (Id) @ 25 ° C
8A (Tc)