Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > STL4N10F7
STL4N10F7
STMicroelectronics
STL4N10F7
STMicroelectronics
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Vgs (th) (Max) @ Id
4.5V @ 250µA
Vgs (Макс)
±20V
Технология
MOSFET (Metal Oxide)
Жеткізуші құрылғысының бумасы
PowerFlat™ (3.3x3.3)
Серия
DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, Vgs
70 mOhm @ 2.25A, 10V
Қуатты ажырату (макс.)
2.9W (Ta), 50W (Tc)
Қаптама
Tape & Reel (TR)
Пакет / корпус
8-PowerVDFN
Басқа атаулар
Жұмыс температурасы
-55°C ~ 150°C (TJ)
Түрін орнату
Surface Mount
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Өндіруші стандартты жеткізу уақыты
38 Weeks
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Кіру сыйымдылығы (Ciss) (Max) @ Vds
408pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
7.8nC @ 10V
FET түрі
N-Channel
FET функциясы
Жетек кернеуі (Макс. Rds On, Min Rds On)
10V
Сигнал көзіне кернеу (Vdss)
100V
Толық сипаттамасы
N-Channel 100V 4.5A (Ta), 18A (Tc) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3)
Ағымдағы - Үздіксіз ағызу (Id) @ 25 ° C
4.5A (Ta), 18A (Tc)