Үй > Өнімдер > Дискретті жартылай өткізгіш өнімдері > Тиристорлар - TRIACs > BTB12-600SWRG
BTB12-600SWRG
STMicroelectronics
BTB12-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 12A TO220AB
Қорғауға жарамсыз / RoHS сәйкес келеді
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - өшіру күйі
600V
Кернеу - Қақпақты іске қосу (VGT) (Макс)
1.3V
Триак түрі
Logic - Sensitive Gate
Жеткізуші құрылғысының бумасы
TO-220AB
Серия
Қаптама
Tube
Пакет / корпус
TO-220-3
Басқа атаулар
BTB12600SWRG
Жұмыс температурасы
-40°C ~ 125°C (TJ)
Түрін орнату
Through Hole
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Өндіруші стандартты жеткізу уақыты
23 Weeks
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Толық сипаттамасы
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 12A Through Hole TO-220AB
Ағымдағы - Мемлекет туралы (Оны (RMS)) (Максимум)
12A
Ағымдағы - Непрозначение 50, 60 Гц (Itsm)
120A, 126A
Ағымдағы - ұстап тұру (Ih) (макс.)
15mA
Ағымдық - Қақпақты іске қосу (Igt) (Макс)
10mA