Үй > Өнімдер > Схеманы қорғау > TVS - диодтар > ESDALC6V1P5
ESDALC6V1P5
STMicroelectronics
ESDALC6V1P5
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT665
Қорғауға жарамсыз / RoHS сәйкес келеді
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - кері кернеу (тип)
3V
Кернеу - қысқыш (макс.) @ Ipp
Кернеу - бұзу (мин)
6.1V
Бір бағытты арналар
4
Түрі
Zener
Жеткізуші құрылғысының бумасы
SOT-665
Серия
ESDA, TRANSIL™
Электр қуатын қорғау
No
Power - шыңы импульсі
30W
Қаптама
Original-Reel®
Пакет / корпус
SOT-665
Басқа атаулар
Жұмыс температурасы
-40°C ~ 150°C (TJ)