Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > LM2577SX-12
LM2577SX-12
LM2577SX-12
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - Шығыс (Min / Fixed)
12V
Кернеу - шығыс (макс.)
Кернеу - кіріс (мин)
3.5V
Кернеу - кіріс (макс.)
40V
Топология
Boost, Flyback, Forward Converter
Синхронды ректификатор
No
Жеткізуші құрылғысының бумасы
DDPAK/TO-263-5
Серия
SIMPLE SWITCHER®
Қаптама
Tape & Reel (TR)
Пакет / корпус
TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Шығару түрі
Fixed
Шығыс конфигурациясы
Positive or Negative
Басқа атаулар
LM2577SX-12TR
Жұмыс температурасы
-40°C ~ 125°C (TJ)
Шығару саны
1
Түрін орнату
Surface Mount
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
3 (168 Hours)
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Contains lead / RoHS non-compliant
Функция
Step-Up, Step-Up/Step-Down
Жиілік - коммутация
52kHz
Толық сипаттамасы
Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Ағымдағы - шығыс
3A (Switch)