Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > LE45CD-TR
LE45CD-TR
STMicroelectronics
LE45CD-TR
STMicroelectronics
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеуді төмендету (макс.)
0.5V @ 100mA
Кернеу - Шығыс (Min / Fixed)
4.5V
Кернеу - шығыс (макс.)
Кернеу - кіріс (макс.)
18V
Жеткізуші құрылғысының бумасы
8-SO
Серия
Қорғау ерекшеліктері
Over Current, Over Temperature
Қаптама
Tape & Reel (TR)
Пакет / корпус
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
77dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Шығару түрі
Fixed
Шығыс конфигурациясы
Positive
Басқа атаулар
LE45CD-TR-ND
LE45CDTR
Жұмыс температурасы
-40°C ~ 125°C
Регуляторлардың саны
1
Түрін орнату
Surface Mount
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Толық сипаттамасы
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 100mA 8-SO
Ағымдағы - Жабдық (макс.)
3mA
Ағымдағы - тоқсандық (Iq)
1mA
Ағымдағы - шығыс
100mA