Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > FERD20M60ST
FERD20M60ST
STMicroelectronics
FERD20M60ST
STMicroelectronics
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - Алға (Vf) (Макс.) @ Егер
560mV @ 20A
Кернеу - DC кері (Vr) (Макс)
60V
Жеткізуші құрылғысының бумасы
TO-220AB
Жылдамдық
Fast Recovery = 200mA (Io)
Серия
Қаптама
Tube
Пакет / корпус
TO-220-3
Басқа атаулар
Жұмыс температурасы - қосылыс
175°C (Max)
Түрін орнату
Through Hole
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Диодтың түрі
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Толық сипаттамасы
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 20A Through Hole TO-220AB
Ағымдағы - кері ағып @ Vr
230µA @ 60V
Ағымдағы - Орташа ректификацияланған (Io)
20A