Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > BZX85C8V2
BZX85C8V2
STMicroelectronics
BZX85C8V2
STMicroelectronics
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - Zener (Nom) (Vz)
8.2V
Кернеу - Алға (Vf) (Макс.) @ Егер
1.2V @ 200mA
Төзімділік
±6%
Жеткізуші құрылғысының бумасы
DO-204AL (DO-41)
Серия
Қуат - Макс
1W
Қаптама
Bulk
Пакет / корпус
DO-204AL, DO-41, Axial
Жұмыс температурасы
-65°C ~ 200°C
Түрін орнату
Through Hole
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Өндіруші стандартты жеткізу уақыты
7 Weeks
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Импеданс (макс.) (Zzt)
5 Ohms
Толық сипаттамасы
Zener Diode 8.2V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Ағымдағы - кері ағып @ Vr
1µA @ 5V