Үй > Өнімдер > Схеманы қорғау > TVS - тиристорлар > SMP100LC-90
SMP100LC-90
STMicroelectronics
SMP100LC-90
STMicroelectronics
TRISIL 100A 90V BIDIRECT SMB
Қорғауға жарамсыз / RoHS сәйкес келеді
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - өшіру күйі
90V
Кернеу - бұзылу
125V
Серия
SMP, TRISIL™
Қаптама
Cut Tape (CT)
Пакет / корпус
DO-214AA, SMB
Басқа атаулар
Элементтер саны
1
Түрін орнату
Surface Mount
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Ағымдағы - шыңы импульс (8 / 20μс)
400A
Ағымдағы - шыңы импульс (10 / 1000μс)
100A
Ағымдағы - ұстап тұру (Ih)
150mA
Сыйымдылық
80pF