Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Түрі
Төзімділік
±1%
Жеткізуші құрылғысының бумасы
Өлшем / өлшемі
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Қорғау
Unshielded
Серия
1210R
Рейтингтер
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Қаптама
Tape & Reel (TR)
Пакет / корпус
2-SMD
Басқа атаулар
1210R-104F TR 2000
Жұмыс температурасы
-55°C ~ 125°C
Түрін орнату
Surface Mount
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Материал - Core
Ferrite
Өндіруші стандартты жеткізу уақыты
36 Weeks
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Индуктивті жиілік - тест
2.5MHz
Индуктивтілік
100µH
Биіктігі - отыратын (макс.)
0.101" (2.57mm)
Жиілік - өзіндік резонанс
8MHz
Толық сипаттамасы
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC кедергісі (DCR)
13 Ohm Max
Ағымдағы рейтинг
120mA