VNP10N06
STMicroelectronics
VNP10N06
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 60V 10A TO-220
Қорғауға жарамсыз / RoHS сәйкес келеді
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - жеткізу (Vcc / Vdd)
Кернеу - жүктеме
Қосқыш түрі
General Purpose
Жеткізуші құрылғысының бумасы
TO-220AB
Серия
OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ)
150 mOhm
Арақатынасы - Кіріс: Шығысы
1:1
Қаптама
Tube
Пакет / корпус
TO-220-3
Шығару түрі
N-Channel
Шығыс конфигурациясы
Low Side
Басқа атаулар
Жұмыс температурасы
Шығару саны
1
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
1 (Unlimited)
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Интерфейс
On/Off
Кіріс түрі
Non-Inverting
Мүмкіндіктер
Ақаулықты қорғау
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Ағымдағы - шығыс (макс.)
6A