Үй > Өнімдер > Интегралдық схемалар (АЖ) > Atosn stcok > VN7140ASTR
VN7140ASTR
STMicroelectronics
VN7140ASTR
STMicroelectronics
Баға мен қорғасын уақытын сұраңыз
Баға ұсыныстарын сұрау
  • Бөлім №:
  • Саны:
  • Байланысу аты:
  • Сіздің электрондық поштаңыз:
  • Сіздің тел:
  • Пікірлер:
Өнім параметрлері
Кернеу - жеткізу (Vcc / Vdd)
Not Required
Кернеу - жүктеме
4 V ~ 28 V
Қосқыш түрі
General Purpose
Жеткізуші құрылғысының бумасы
8-SO
Серия
VIPower™
Rds On (Typ)
140 mOhm
Арақатынасы - Кіріс: Шығысы
1:1
Қаптама
Original-Reel®
Пакет / корпус
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Шығару түрі
N-Channel
Шығыс конфигурациясы
High Side
Басқа атаулар
Жұмыс температурасы
-40°C ~ 150°C (TJ)
Шығару саны
1
Ылғал сезімталдығының деңгейі (MSL)
3 (168 Hours)
Бос мәртебесі / RoHS мәртебесі
Lead free / RoHS Compliant
Интерфейс
On/Off
Кіріс түрі
Non-Inverting
Мүмкіндіктер
Auto Restart, Status Flag
Ақаулықты қорғау
Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO
Ағымдағы - шығыс (макс.)
8A